Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MAŁY ALLADYN

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2018
 • Gatunek:
  Warsztaty
 • Barwny, 3' 50''

Etiuda zrealizowana w ramach zajęć "Scenografia filmowa" prowadzonych na Wydziale Organizacji Produkcji PWSFTviT pod opieką artystyczną Andrzeja Halińskiego i Macieja Kędzielawskiego.
Mały chłopiec wchodzi przed snem na strych, żeby powiesić na sznurku do wieszania prania zamoczoną w trakcie kąpieli przytulankę. Szukając klipsów jego wzrok przykuwa dziwny przedmiot, jest w niego tak zapatrzony, że nawet nie zauważa kiedy potyka się i zawija w prześcieradło, które…przenosi go do innego świata! Kiedy wreszcie udaje mu się wyplątać z materiałów okazuje się, że jest w świecie, którego nigdy wcześniej nie widział. Wszystko jest dla niego nowe, język, kolory, smaki, zapachy. Wszystkiego jest bardzo ciekaw, dotyka różnych przedmiotów, próbuje jedzenia. Sprzedawcy sklepu, w którym się znalazł się to nie podoba, zwraca więc chłopcu uwagę. Ten jednak boi się go tylko przez moment, po chwili zawija się w różnokolorowe materiały i zaczyna przedrzeźniać w lustrze sprzedawcę, potyka się jednak o nadmiar założonego na siebie materiału i lampa przenosi go z powrotem na strych, na którym znajduje go zaniepokojona mama.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.06.05 23:51:20
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency