Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZAWODOWI PASJONACI

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2019
  • Barwny, 5 odcinków x 44 min

Serial portretuje nietuzinkowych ludzi, dla których praca jest absolutną pasją i spełnieniem marzeniem o samorealizacji, samodoskonaleniu i byciu fachowcem jedynym w swoim rodzaju. Każdy z bohaterów reprezentuje niezwykły i wyjątkowy zawód. Dziwny i jedyny w swoim rodzaju. Jedni opiekują się zwierzętami, które u wielu wzbudzają strach i wstręt, inni pracują w cieniu uporczywych zapachów, kolejni w brudzie i kurzu. Testują swoje zmysły i kreatywność oraz widzą i czują więcej niż przeciętny człowiek. Bohaterowie serialu łączą swoją pasję z pomysłem na życie i dzięki swojemu fachowi zarabiają, choć czasami ich wysiłek jest okupiony pracą w ekstremalnych warunkach. W serialu poznamy przedstawicieli niebezpiecznych zawodów, artystycznych pasjonatów oraz rzemieślników jedynych w swoich rodzaju. Każdy z nich nie zamieniłby swojej pracy na żadną inną.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.05.13 00:10:17
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor