Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIEOKREŚLONE DROGI

  • Film fabularny - krótkometrażowy
  • Rok produkcji:
    2019
  • Barwny, 38 min

Film opowiada historie dwóch młodych mężczyzn, których życie diametralnie się od siebie różni. Filip (Michał Czyż) to pracownik korporacji, którego kariera pomimo młodego wieku rozwija się wzorcowo. Otrzymuje zadanie, którego powodzenie pozwoli mu wejść na sam szczyt korporacyjnej drabiny. Z kolei Filo (Sebastian Grygo) to fotograf idealista, który rozwój duchowy ceni ponad wszelkie korzyści materialne. Jest w kiepskiej sytuacji i ledwo wiąże koniec końcem. Jego dziewczyna Natalia (Weronika Kowalska) coraz bardziej zaczyna mieć dosyć zaistniałej sytuacji. Skłania go to do podjęcia inicjatywy, której celem jest zmiana swojego niekorzystnego położenia. Te pozornie nie powiązane ze sobą postacie połączy więcej niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.06.02 00:12:08
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych