Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

EKSTREMALNY CZAS WOLNY

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2018
  • Barwny, 6 odcinków x 44 min

Bohaterami "Ekstremalnego czasu wolnego" są ludzie, którzy w czasie wolnym od pracy zamiast odpoczywać w typowy sposób podejmują ekstremalne wyzwania. Biegi długodystansowe, ultramaraton "4 pustynie", triathlon, swimrun. Ludzi żądnych ekstremalnych wrażeń nic nie jest w stanie przerazić. Prawnik, finansista, wydawca telewizyjny, biznesmen, weterynarz, dyrektor kreatywny. Nasi bohaterowie udowadniają, że każdy może skutecznie pokonać swoje ograniczenia. Niektórzy z nich jeszcze jakiś czas temu "nie przebiegliby kilometra".
Czy to jedynie realizacja ich pasji czy coś więcej? Dlaczego to robią? Jak wiele skłonni są poświęcić i jak bardzo zaryzykować?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.09.05 00:16:25
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor