Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

RADIO KAMERA AKCJA!

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2020
 • Premiera:
  2020. 01. 13
 • Barwny, 7 odcinków x ok. 3 min

  Emisja: 13 - 19 stycznia 2020.

Dwaj młodzi filmowcy mają nakręcić serial o RMF z okazji 30-lecia stacji. Materiał ma pokazać, że stacja jest otwarta na ludzi, bliska słuchaczom i sprawom, które ich nurtują, zaś pracujący w stacji dziennikarze są zaprzyjaźnieni ze sobą i lubią swoją pracę. Szef daje Filmowcom dowolność w doborze tematów. Gdy filmowy duet rusza do akcji, szybko okazuje się, że jeśli chodzi o organizację pracy, warsztat filmowy, to są daleko od mistrzostwa.
Nie wiedząc nic o specyfice pracy w radiu, zadają pracownikom stacji nietypowe pytania. Ich zagubienie w radiowej rzeczywistości prowokuje dużo zabawnych sytuacji, z których pomagają im wybrnąć zarówno pracownicy stacji jak i osoby spotkane na drodze, m.in. gwiazdy estrady.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.01.27 00:25:49
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych