Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PO DRODZE

 • Tytuł alternatywny: ÚTKÖZBEN
 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska, Węgry
 • Rok produkcji:
  1979
 • Premiera:
  1980. 05. 26
 • Gatunek:
  Film psychologiczny
 • Barwny, 2875 m, 100 min

  Lokacje: Kraków (Kościół Mariacki, Sukiennice, Rynek Główny, Brama Floriańska, Wawel, Piwnica Pod Baranami), Gdańsk, Kuźnica na Helu, Warszawa (hotel "Europejski", Plac Zwycięstwa), droga "Zakopianka pomiędzy Krakowem a Myślenicami, Budapeszt (Port Lotniczy).

Barbara, kobieta w średnim wieku, Polka z pochodzenia, mieszka w Budapeszcie. Zdradzana przez męża czuje się zaniedbana i samotna. Pod wpływem szoku po śmierci najbliższej przyjaciółki podejmuje podróż. Przyjeżdża do Krakowa, odwiedza grób matki, poznaje Marka, aktora Teatru Starego. Jadą na wesele Magdy, dalekiej kuzynki Barbary. Stają się sobie coraz bliżsi. W Warszawie Marek zaprasza ją do siebie do domu, przedstawia żonę i dzieci. W Krakowie jest obecna na próbach w Teatrze, odwiedza Piwnicę pod Baranami, po czym żegna się z Markiem i wraca do Budapesztu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2023.01.18 01:36:19
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego