Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

AGATKA

AGATKA I ZEGAR Z KUKUŁKĄ (11)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Agatka wraz z rodzicami, Julkiem i Chomikiem Cyrylem idą na imieniny do Babci. Agatka daje jej w prezencie laurkę, a Tata nowy zegar, który pokazuje godziny i temperaturę powietrza, bo jak twierdzi, czas już najwyższy pozbyć się starego zegara i tak ciągle zepsutego. Agatka szczególnie żałuje kukułki. Kiedy próbuje otworzyć drzwiczki, wyskakuje Kukułka i mówi Agatce o spince do włosów, która wpadła między tryby zegara. Agatka i Cyryl wchodzą do wnętrza, odnajdują spinkę i naprawiają zegar. W podziękowaniu Kukułka pokazuje im mechanizm przenoszący w czasie. Mimo protestów Cyryla, Agatka chce zobaczyć czasy, kiedy Babcia była tak mała jak ona. Jednak przez pomyłkę wszyscy przenoszą się do epoki dinozaurów. Tam Agatka próbuje zaprzyjaźnić się z małymi dinozaurami i wiąże im wstążki na ogonach. Kiedy pojawia się mama dinozaurów, wszyscy uciekają do wnętrza zegara i wracają do czasów współczesnych. W realnym świecie okazuje się, że zegar z kukułką zaczął znowu działać, a Babcia jest zachwycona, że może powiesić go w salonie, a nowy zegar przenieść do kuchni. [TVP]

AGATKA I ROBOT (12)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Agatka przygotowuje robota z kartonu na prezent dla kolegi z przedszkola. Mama przed wyjściem prosi, aby posprzątała bałagan w swoim pokoju. Agatka zapewnia, że razem z robotem wszystko posprzątają. Jednak mimo rysunków, jakie sobie wcześniej przygotowała, robotowi ciągle odpadają ręce. Nagle robot ożywa, prosi Agatkę o dorysowanie oczu, bo nic nie widzi, przedstawia się jako Robuś i wpada na pomysł, aby skorzystać z pomocy specjalisty RN, czyli Robota Naprawczego. Agatka, Chomik Cyryl i Robuś przenoszą się do krainy robotów. Tam, po dokonaniu naprawy przez RN, tekturowy Robuś zostaje uprowadzony przez Robota Nitowanego. Agatka i Cyryl wyruszają na pomoc. Wkrótce okazuje się, że Robot Nitowany, koniecznie chce pozyskać kawałek kartonu na laurkę dla swojego przyjaciela, bo w świecie z metalu, nigdzie nie ma nawet najmniejszego skrawka papieru. Agatka rozwiązuje problem, daje Robotowi kartki ze swojego notesu, a na dokładkę jeszcze kolorowe kredki. W realnym świecie Agatka sama sprząta swój pokój przed wyjściem na imieniny kolegi. [TVP]

AGATKA I ZASTĘPCA (13)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2015

Agatka i Chomik Cyryl w dniu Wigilii lepią bałwana w przydomowym ogrodzie. Zaczyna padać śnieg i nagle oboje przenoszą się na Daleką Północ. Na horyzoncie ogromnego śnieżnego pustkowia Agatka widzi jakiś dom. Nieśmiało dzwoni do drzwi. Otwiera im zniecierpliwiony Skrzat, który zarzuca im spóźnienie. Zaskoczeni Agatka i Cyryl odkrywają po chwili, że trafili do fabryki zabawek samego św. Mikołaja. Ku swojemu zdziwieniu dowiadują się, że Cyryl musi zastąpić św. Mikołaja w obdarowaniu dzieci gwiazdkowymi prezentami. Mimo protestów, Agatka i Cyryl zostają wsadzeni do sań pełnych kolorowych paczek. Renifery ruszają z kopyta, a Agatka i Cyryl w biegu wrzucają paczki do kominów. Po wypełnieniu misji renifery wyruszają w drogę powrotną. W realnym świecie Agatka i Cyryl znowu są w przydomowym ogródku. Okazuje się nawet, że Cyryl "zabrał" patyk z Dalekiej Północy, który pasuje na nos dla bałwanka. Mama woła Agatkę do domu, bo nadszedł już czas na świąteczne prezenty. [TVP]

AGATKA I LIŚCIE (14)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

Nagrody
schowaj

 • 2020
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima")-Wyróżnienie
  w konkursie Anima PL

AGATKA I AKWARIUM (15)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

AGATKA I CZERWONY KAMIEŃ (16)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

AGATKA I LAS (17)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

AGATKA I DESZCZ (18)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

AGATKA I MARYNARZ (19)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019

AGATKA I MOTYL (20)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2019
2021.04.07 00:42:06
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych