Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KRÓLESTWO KOBIET

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2020
 • Premiera:
  2020. 10. 18
 • Barwny, 8 odcinków x ok. 43 min

Serial przedstawia losy czterech różnych kobiet, które przez jednego mężczyznę wpadają w sam środek kryminalnej intrygi. Dzieli je wszystko, ale tylko kiedy zaczną współpracować będą mogły stawić czoła światu.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

1

 • Odcinek serialu
 • 43 min

Właściciel zakładów pogrzebowych „Ostatni Sen” Robert Klin ginie nagle podczas namiętnego seksu ze swoją kochanką Gabi. Przerażona kobieta nie wiedząc co robić dzwoni po pomoc do swojego męża Mariana. Nie ma pojęcia, że w tym czasie on też ją zdradza. W dodatku z żoną Roberta Werą. Marian i Wera przyjeżdżają na miejsce śmierci Roberta. Pojawia się tam też jego była żona Ineza. Okazuje się, że Robert był ubezpieczony na pięć milionów złotych. Na odczytaniu testamentu pojawiają się wszystkie kobiety. Była żona, obecna i kochanka. Każda z nich liczy na to, że to właśnie jej Robert zapisał swoją firmę i ubezpieczenie. Czeka je spore rozczarowanie. Jak się okazuje nie tylko będą musiały podzielić się majątkiem zmarłego po równo, ale też z kimś o kim nie miały zielonego pojęcia. Z Olgą, tajemniczą kobietą, która pojawiła się na pogrzebie. Okazuje się, że wyjaśnienie tego kim jest Olga i co łączyło ją z Robertem musi zejść jednak na plan drugi. Wszystkie cztery kobiety dowiadują się, że podjęcie spadku po Robercie wpakowało je w niezłe kłopoty. Od kliku miesięcy firma nie zarabia. Co więcej, Robert zadłużył się u miejscowego gangstera, Jerzego Szpaka. Wera, Ineza, Gabi i Olga muszą odłożyć na bok wzajemne pretensje i zacząć działać razem.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu
 • 42 min

Okazuje się, że dług u Jerzego Szpaka to nie jedyny problem dziewczyn. Firma „Ostatni Sen” od dawna była przykrywką dla przemytu, który gangster woził w jej firmowych trumnach. W trosce o bezpieczeństwo swoje i dzieci kobiety przekonują Szpaka, że wiedziały o wszystkim i mogą robić dla niego to, co robił Robert. Tak naprawdę nie mają pojęcia komu i gdzie mają zawieść trufle, które ktoś podrzucił pod dom Olgi. Zdobycie informacji o miejscu przerzutu nie jest proste – w końcu udaje się i cała czwórka rusza w podróż, choć nadal nie wiedzą z kim maja się spotkać i co je czeka na miejscu. Zadanie okazuje się trudniejsze i bardziej niebezpieczne niż im się wydawało. W czasie podróży muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, czy mogą i czy powinny zaufać Oldze. Tak naprawdę nadal nie wiedzą o niej nic, a sytuacja sprawia, że ich los zależy też od niej.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.10.20 00:46:28
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor