Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SZKLANA PUŁAPKA

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2018
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 14 min

Film oparty na faktach. Młoda dziewczyna wychowywana przez samotną matkę zarabia, sprzątając u bogatego mężczyzn. Kiedy pewnego dnia sprząta toaletę, mężczyzna wchodzi i bez skrępowania oddaje mocz. Zawstydzona dziewczyna stara się nie patrzeć. Mężczyznę wyraźnie się to podoba.
Po wyjściu z toalety wyjmuje z szuflady kopertę z białym proszkiem i wsypuje dziewczynie do szklanki z wodą i czeka aż dziewczyna ją wypije. W tym czasie sam wciąga kolejne działki kokainy. Dziewczyna wycierając kurze słabnie nagle, narkotyk wsypany do szklanki zaczyna działać. Mężczyzna udaje troskę, a kiedy dziewczyna leży półprzytomna, włącza kamerę i zaczyna się do niej dobierać. Kolejnego ranka zrozpaczona dziewczyna ogląda na laptopie nagranie z poprzedniego wieczoru, zza drzwi glos matki, która plecie o byle czym i nie ma pojęcia o dramacie córki. Anaid wychodzi z domu i idzie w stronę dworca kolejowego, wciąż prześladuje ją obleśny szept gwałciciela „wszystko będzie dobrze aniołku”. Widząc nadjeżdżający pociąg zrzuca kurtkę i rzuca się pod koła.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2021.01.15 00:20:32
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski