Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TROJE POD PRZYKRYWKĄ

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2021
 • Premiera:
  2021. 09. 05
 • Barwny, odcinki x ok. 45 min

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

„Mówią, że jak już usuwanie brudu wejdzie w krew, to ciężko przestać. I coś w tym jest, choć teraz robimy to w ciut inny sposób…” konstatuje filozoficznie Marek Gawlik, jadąc przez miasto śmieciarką wraz ze swoim bratem, Staszkiem. Gawlikowie cienko przędą, ale jako wyjątkowi luzacy przeciwności losu znoszą ze stoickim spokojem i poczuciem humoru. Nie inaczej podejdą do nietypowej propozycji, jaką składa im tajemniczy mężczyzna, który pewnego dnia staje na ich drodze. Tak zaczyna się ich współpraca z tajną jednostką służb specjalnych i prawdziwa jazda bez trzymanki. Na początek będą przebieranki i nauka włoskiego, ale szybko zrobi się naprawdę ryzykownie i niebezpiecznie. Gawlikowie będą musieli wejść pod przykrywką w świat bezwzględnych mafiosów i zapobiec otwarciu linii produkcyjnej nowego narkotyku. Nie obędzie się bez kilku małych potknięć i paru zwrotów akcji, padną strzały, będą pościgi, dojdzie do porwań i zastraszania, ale – dzięki nieszablonowemu podejściu braci do życia i wyzwań zawodowych – ani przez chwilę nie będzie ponuro. Marek i Staszek podczas akcji nie będą zdani tylko na siebie. Blisko współpracować będą z oficerem operacyjnym Karoliną Drzazgą przy wsparciu agenta odpowiedzialnego za sprawy techniczne - Roberta Łabudy. Nad operacją będzie czuwał kapitan Edward Gołąb, a szefem wszystkich szefów okaże się kobieta.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu

Po pierwszej akcji pod przykrywką Marek i Staszek gotowi są na kolejną. Utwierdzili się w przekonaniu, że praca w służbie i na wysokiej adrenalinie, to coś, w czym doskonale się odnajdują. Agencja wychodzi im naprzeciw. Tym razem sprawa dotyczy grubych pieniędzy i wtyki w zakonie. Teraz czas na sprawdzenie aktorskich zdolności Marka. Wciela się w rolę biskupa, by zaszczycić swoją obecnością pewien klasztor. Na miejscu ma wspomóc agentkę. To Karolina w habicie jest w trakcie tajnej operacji, wcale nie związanej z pogłębianiem wiary. I tym razem nie obejdzie się bez komplikacji. Mury klasztoru staną w ogniu. Kilka sióstr ucieknie z zakonu, a Karolina znajdzie się w śmiertelnym zagrożeniu. Parę mistyfikacji, odrobina szczęścia i wyważona dawka profesjonalizmu może doprowadzić kolejną sprawę do zakończenia sukcesem. Czy tak się stanie tym razem? Czy bracia Gawlikowie i ich nowa drużyna staną na wysokości zadania? Można powiedzieć, że opatrzność będzie nad nimi czuwać…

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2021.09.08 00:34:50
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski