Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MISJA LOLKA SKARPETCZAKA

 • Spektakl telewizyjny
 • Rok produkcji:
  2022
 • Premiera:
  2022. 06. 01
 • Barwny, 48 min

„Misja Lolka Skarpetczaka” to opowieść o niebezpieczeństwach, które czyhają na nasze dzieci i nas samych, wskutek nadużywania urządzeń elektronicznych. Tytułowy bohater spektaklu to sympatyczny stworek, który mieszka w starym domu. Do domu wprowadzili się nowi właściciele, ze swoim synem Michałem. Lolek podgląda ich życie i przerażony spustoszeniem emocjonalnym wywoływanym przez współczesne, inwazyjne gadżety, podejmuje próbę uratowania Michała od zagrożeń wirtualnego świata.
Razem z bohaterami wyruszamy w niezwykłą, pełną przygód wyprawę. Jej celem jest odzyskanie tego, co unikalne i delikatne – świata prawdziwych uczuć, emocji, wrażliwości. Rzeczywistość miesza się tu ze światem fantazji, a prawdziwa scenografia z obrazami wykreowanymi komputerowo.(TVP)

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
MISJA LOLKA SKARPETCZAKA
AutorTomasz Trojanowski

Nagrody
schowaj

 • 2022
  Zamość (Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry")-Nagroda Publiczności
2022.06.28 00:13:39
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski