Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

FITNESS CLUB

21

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1995
 • 27 min

Ewa wraca z Lublina, jej siostra urodziła kolejnego syna. Janusz marudzi, przypomina żonie opowiadanie Hłaski "Kancik". Jednak na wieść, że mały otrzymał imię po nim, zmienia swój stosunek do malucha, nawet zaczyna go lubić. Lidka chwali się Rysiowi, że kupiła sobie gaz do samoobrony. Pożycza masażyście kasetę, z której ma wynikać, że to mężczyzna powinien wyznać kobiecie miłość, a nie odwrotnie. Do Grażyny przychodzi ex-mąż, zapewnia, że chce wrócić do domu. Maja przybiega do klubu zdenerwowana. Ktoś podebrał jej z konta 20 mln. W końcu przypomina sobie, że dała kiedyś Jackowi czek in blanco. Telefonuje do niego, lecz chłopak wyprowadził się i nie zostawił nowego numeru ani adresu. Zdenerwowanie udziela się Agacie. W efekcie obie panie obrzucają sie mnóstwem przykrych słów. Do klubu wdziera się dwóch bandziorów z kijami baseballowymi, demolują pomieszczenie. Lidka nie traci głowy, zręcznie posługując się pistoletem gazowym wypłasza napastników.

22

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1995
 • 28 min

Maja Weber projektuje już wnętrza dla pana Adama, który jest nimi zachwycony. Nadal poszukuje Jacka. Po kolejnym telefonie ustala, że chłopak mieszka w Wildze. Lidka opiekuje się pobitym i połamanym Rysiem tak skutecznie, że dotychczas odporny na jej wdzięki pan Rysio wreszcie dostrzega w niej kobietę. W klubie pojawia się mężczyzna bezrobotny jako sprzedawca biżuterii - Rysio kupuje Lidce drogie klipsy. Agata przyjeżdża na zajęcia załamana. Jej córka Weronika zniknęła z domu zostawiając kartkę, że wróci za dwa dni. Maja domyśla się, gdzie dziewczyna może być - jedzie do Wilgi i przywozi panienkę od Jacka. Ewa kupuje pajacyka. Janusz jest przerażony, że jego żona może być w ciąży. Ewa wyjaśnia, że kupiła zabawkę dla małego Januszka, dziecka jej siostry.

23

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1995
 • 26 min

Lidka relacjonuje Ewie przebieg przesłuchania i swoje zeznania w związku ze sprawą aresztowanego Baziaka. Agata dziękuje Majce za pomoc w odzyskaniu córki - przywieziona do domu Weronika pogodziła się z matką. Janusz przynosi wspaniałą wiadomość - zostanie wicedyrektorem szkoły. Gdy podekscytowany opowiada o wszystkim Ewie, dzwoni telefon - eks-żona prosi o pilne spotkanie w sprawie córki. Wkrótce po jego wyjściu w klubie zjawia się Maryjka. Zwierza się Ewie, że chce wyjść za mąż za 40-letniego docenta z ASP. Ponieważ matka nie zgadza się na jej ślub z Hieronimem, dziewczyna uciekła z domu. Zaprzyjaźniona z Maryjką Ewa tym razem bierze stronę matki. Zawiedziona panienka wychodzi. Lidka nadal troskliwie opiekuje się Rysiem, nawet myje głowę nieszczęśnikowi z ręką w gipsie. Grażyna opowiada Ewie o swojej sytuacji domowej po powrocie męża. Nadchodzi Janusz, ogromnie zdenerwowany. Ukochany córki ma 48 lat, jest łysy i ma warkocz. Tata jest wzburzony tymi rewelacjami i w pełni podziela niepokój byłej żony o przyszłość Maryjki.

24

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1995
 • 27 min

Janusz bardzo przeżywa telefoniczną rozmowę z córką. Maryjka upiera się, że nie wróci do domu i wyjdzie za mąż za 48-letniego docenta z ASP Hieronima. Poza tym Janusz nie może się zdecydować, czy przyjąć stanowisko dyrektora szkoły. Mężczyzna bezrobotny zjawia się w klubie w piżamie, z obłędem w oku obwieszcza, że za tydzień nastąpi koniec świata i on już nie będzie więcej "dilować". Weronika opowiada Grażynie, że jej mama wyjechała na weekend z Leszkiem. Grażynę odwiedza mąż, namawia ją na przeniesienie się do innego miasta, w którym ma dostać atrakcyjną pracę. Ula wybiera się służbowo do Wiednia, na to konto wyrzucono Murasza i połowę jego skorumpowanych pracowników. Ewa zajada się śledziami, choć nigdy ich nie lubiła.

25

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1995
 • 28 min

Ewa nieustannie źle się czuje, ma niemal 99 procent pewności, że jest w ciąży. Agata przynosi dobrą wiadomość: bank przyznał właścicielce klubu następny kredyt. Agata zwierza się Uli, że z Leszkiem układa się jej cudownie. W rewanżu Ula opowiada przyjaciółce, że mąż znowu ma pracę - zatrudnił się w spółce swego byłego wiceministra, a zarabia trzy razy więcej niż w ministerstwie. Przybiega zaaferowana Maryjka, obwieszczając ojcu, że musi wziąć ślub z Hieronimem, bo jest w ciąży. Janusz jest załamany. Nie cieszy go nawet to, że właśnie zgodził się zostać dyrektorem szkoły, na razie na okres próbny. Gdy przyszły dziadek rozmyśla nad swoim losem, żona informuje go, że ona też spodziewa się dziecka.

26

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1995
 • 27 min

Ewa rozmawia z Januszem o swojej ciąży, zastanawiają się, czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka. Lidka wpada do klubu z wiadomością, że wybrano już nowego kierownika administracji, który podczas konkursu olśnił Radę Osiedla. Maryjka przychodzi do ojca skruszona. Zerwała z Hieronimem, bo nakryła go w łóżku z inną kobietą. Przykro jej, że oszukiwała tatę, naprawdę wcale nie jest w ciąży. Janusz nie posiada się z radości. Klientka z Anina agresywnie napastuje Rysia. Nieszczęśnik prosi ją o zaprzestanie awansów, grożąc, że ożeni się z Lidką. Dziewczyna słyszy wyrwane z kontekstu słowa i biegnie do USC "zaklepać" termin. Nowym kierownikiem administracji okazuje się dotychczasowy Mężczyzna Bezrobotny. Ewa cieszy się, że wreszcie skończyły się jej kłopoty, ale i tak - w związku z ciążą - proponuje prowadzenie klubu Rysiowi.

2020.05.20 00:24:08
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency