Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

UROCZYSKO

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2023-2024
 • Premiera:
  2023. 12. 04
 • Barwny, odcinki x ok. 25 min

Obok kryminalnych zagadek, zbrodni i mrocznych wydarzeń rozgrywających się w scenerii małego miasteczka w serialu nie brakuje wątków z życia prywatnego bohaterów oraz ich miłosnych perypetii. Historia rozpoczyna się, gdy komisarz Agata Wilczewska po burzliwym zerwaniu chce spalić za sobą mosty, uciekając na drugi koniec Polski. Trafia do niewielkiego Uroczyska, które wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni. Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu z komisarzem Filipem Ziomeckim na czele. To policjant o kompletnie odmiennym temperamencie od Wilczewskiej, który ma niestety jedną cechę wspólną z jej byłym narzeczonym - za bardzo lubi kobiety.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

 • 2020
  Serial fabularny / Katarzyna Buda i in.

1

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Młoda komisarz, Agata Wilczewska, po dramatycznym zerwaniu chce spalić za sobą mosty, uciekając na drugi koniec Polski do niewielkiego Uroczyska, które wydaje jej się oazą ciszy i spokoju. Tymczasem sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni, o której huczy już całe miasteczko: w miejscowym muzeum na zamku znaleziony został nieznany mężczyzna, zamordowany w nietypowy sposób. Śledztwo prowadzi zespół miejscowego komisariatu, dowodzony przez Komisarza Ziomeckiego. Czy młoda policjantka okaże się dla niego wsparciem i zostanie w Uroczysku na stałe?

2

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Po przesłuchaniu kręgu osób, mogących mieć jakikolwiek związek z morderstwem mężczyzny znalezionego w muzeum, policjanci nie są zadowoleni z postępów w śledztwie. Z mnóstwa sprzecznych zeznań nie sposób wywnioskować, kto mówi prawdę, a jakichkolwiek dowodów brak. Morderca nie zostawił żadnych śladów biologicznych, sekcja zwłok również nie wniosła żadnych nowych informacji do sprawy. Pytań bez odpowiedzi pozostaje wiele, ale jedno z nich wyjaśnia się dzięki eksperymentowi komisarza Ziomeckiego. Wkrótce w miasteczku dochodzi do kolejnego szokującego zdarzenia i śledztwo wkracza na nowe tory.

3

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Do Uroczyska przyjeżdża grupa szkolnych sportowców z Krakowa. Wydaje się, że para wuefistów ma ich pod pełną kontrolą. Niestety, gdy ginie jedna z ich podopiecznych- nic już nie wydaje się być oczywiste. Co stało się z 17 letnią Izą? Okazuje się, że nastolatkowie, którzy znali zaginioną, skrywają wiele tajemnic… Filip znajduje pamiętnik dziewczyny, który może być cenną wskazówką w prowadzonym śledztwie.

4

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Kłute rany w ciele kolejnej ofiary są bardzo głębokie. Policjanci starają się ustalić czym były zadane. W kieszeni denata znajdują przedmiot, który może pomóc w rozwikłaniu zagadki śmierci nastolatka. W rozwiązywaniu sprawy przeszkadza Filipowi jego dziewczyna, która ma zupełnie inne spojrzenie na łączącą ich relację…

5

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

W Uroczysku dochodzi do tajemniczych zatruć wywarem z muchomora sromotnikowego. Policjanci próbują odkryć czy to przypadek, czy część jakiegoś większego planu. Komu zależy, żeby modna w środowisku artystów amanita musacaria zabijała?

6

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Komisarz Wilczewska cierpi na bezsenność. Wynajęcie domku na campingu okazuje się złym pomysłem, lecz Filip przychodzi z pomocą. Podczas interwencji w wypożyczalni kajaków wpada na trop mordercy.

7

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Agata dowiaduje się, że musi się wyprowadzić z domku campingowego. Próbę rozwiązania tego problemu skomplikuje kolejne morderstwo w Uroczysku, do którego dojdzie właśnie na terenie ośrodka campingowego. Ciało mężczyzny znajdzie córka właściciela ośrodka, która natychmiast powiadomi o tym fakcie policjantów. Czy tajemnicze zaproszenie pomoże ustalić kto jest winny śmierci 40 letniego Marka?

8

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Agata skorzysta z pomocy Filipa i spędzi u niego noc. Następny dzień nie będzie łatwy dla pary policjantów. Odnaleziony przez nich martwy mężczyzna ma na głowie głęboką ranę. Wilczewska zabezpiecza przedmiot, który morderca schował w ustach swojej ofiary. Fakt ten wytycza nowy kierunek w śledztwie. Na właściwy trop naprowadzi komisarzy fotografia z przeszłości. Czy wyczekiwana od lat zemsta przywróci sprawcy zabójstw spokój?

9

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Jedna z kobiet zostawia u Filipa koszulkę, druga - ślad szminki na lustrze. Komisarz Ziomecki będzie musiał wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji. Miesiąc przed premierą spektaklu ginie młody aktor teatru w Uroczysku. Gdy trupa teatralna znajduje trupa, każdy wydaje się być podejrzanym.

10

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2023

Ziomecki omawia z patolożką eksperymentowi procesowy, któremu poddał się dla dobra śledztwa. Policjanci próbują ustalić, czy aktora zabiła kokaina, czy może ktoś, kto zazdrościł mu talentu? Gdy ginie starsza kobieta i pocisk z rewolweru jej gosposi, śledztwo nabiera rozpędu. Czy drewniana figurka Pinokia pomoże komisarzom rozwiązać sprawę?

2024.03.03 00:51:58
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.