Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TRZY DNI ABY WYGRAĆ

  • Serial fabularny
  • Produkcja:
    Polska, Francja
  • Rok produkcji:
    1993

Bohaterami tego serialu są młodzi ludzie z różnych krajów, którzy przyjeżdżają na staż do Europejskiego Centrum Dziennikarstwa. Pogodną atmosferę ich pierwszego spotkania zakłóca informacja, że w budynku podłożono bombę. Kierujący ośrodkiem Theo początkowo bierze to za głupi żart, jednak wkrótce musi zmienić zdanie. Do Centrum przychodzi list, którego autor domaga się odwołania stażu i rozesłania jego uczestników do domów. W przeciwnym razie - grozi - może dojść do tragedii. Zaniepokojony Theo gotów jest spełnić żądanie szantażysty, lecz młodzi adepci sztuki dziennikarskiej nawet nie chcą o tym słyszeć. Podzieleni na dwuosobowe zespoły otrzymują tematy do opracowania i ruszają w różne strony z zamiarem zdobycia sensacyjnych materiałów. A czasu mają niewiele, bo tylko trzy dni.

KRÓLEWSKA KLĄTWA (5)

  • Odcinek serialu
  • Barwny, 23 min Uwaga: Wpisano jedynie nazwiska jedynie polskich współautorów filmu.

Sophia i Gunter otrzymują polecenie zrealizowania reportażu w Polsce. Tematem pracy ma być Mikołaj Kopernik. Podczas zwiedzania Krakowa młodzi dziennikarze dowiadują się o tajemniczych zgonach naukowców, którzy badali groby Jagiellonów. Zaintrygowani postanawiają zdobyć więcej informacji o wciąż nie wyjaśnionej sprawie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2017.02.11 05:59:13
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman