Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZOSTAĆ MISS

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2001
 • Premiera:
  2001. 09. 01
 • Gatunek:
  Film obyczajowy
 • Barwny,
  Lokacje: Zegrzynek.
  Czas trwania odcinków podawany orientacyjnie. Zawiera także reklamy przerywające emisję serialu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Patrz także:
schowaj

1

 • Odcinek serialu
 • 54 min

2

 • Odcinek serialu
 • 58 min

Choreografka Malwina intensywnie trenuje dziewczyny. Zosia podpada Sandrze, trzynastej rywalce w konkursie, córce ministra. Bojarewicz z balkonu obserwuje dziewczyny. Szczególną uwagę zwraca na Zosię. Proponuje, by wieczorem wpadła do jego pokoju. Chce ją nauczyć, jak chodzić po "wybiegu". Pomimo ostrzeżeń Beaty, Zosia zjawia się u szefa. Bojarewicz składa jej "niedwuznaczne" propozycje. Dziewczyna w szoku wybiega z hotelu. Pod pretekstem złamania regulaminu Bojarewicz każe jej opuścić zgrupowanie. W obronie dziewczyny staje Beata.

3

 • Odcinek serialu
 • 61 min

Zosia po niefortunnej przygodzie z reżyserem pakuje walizki i opuszcza zgrupowanie. Dopiero Kleber namawia ją do powrotu. U Nowickiego pojawia się Bruno, pracownik magazynu "Desperado". Proponuje kierownikowi hotelu pieniądze w zamian za zdobycie materiałów kompromitujących konkurs "Miss Venus". Fotograf Artur, nałogowy hazardzista, poleca swojemu bookmacherowi postawienie wszystkich pieniędzy na walkę bokserską.

4

 • Odcinek serialu
 • 61 min

Nowicki instaluje podsłuch i minikamerę w apartamencie Klebera. Ma nadzieję, że uda mu się zdobyć jakieś kompromitujące materiały. Tymczasem Sandra znajduje w pokoju Zosi zdjęcie chłopaka w mundurze wraz z numerem jednostki, w której służy. Nagle słyszy, że ktoś chce dostać się do pokoju. Dziewczyna chowa się do łazienki. Sandra, sądząc, że zdjęcie przedstawia chłopaka Zosi, wysyła do niego szkalujący Zosię telegram. Kuba opowiada Zosi o sobie. Wychował się w domu dziecka, skończył technikum samochodowe. Gdy odbył służbę wojskową, pracował w kopalni, był dokerem w porcie. Odbył nawet jeden rejs. Nowicki i Artur oglądają walkę bokserską. Faworyt Artura przegrywa. Fotograf jest załamany. Stracił wszystkie pieniądze. Nowicki składa mu propozycję.

5

 • Odcinek serialu

W hotelu pojawia się uzbrojony żołnierz, ten z fotografii Zosi. Otrzymał wiadomość, że jego ukochana źle się prowadzi, uciekł więc z bronią z warty. żołnierz terroryzuje dziewczyny. Zosia tłumaczy mu, że nigdy nie była jego dziewczyną, tylko on sobie coś ubzdurał. Sytuacja jest poważna. Do akcji wkracza Kuba. Obezwładnia desperata i oddaje go w ręce żandarmerii wojskowej. Tymczasem Nowicki składa Arturowi propozycję. Nakazuje mu podglądać dziewczyny. Przy pomocy teleobiektywu fotograf zagląda przez okna do dziewczyn. Przy okazji zauważa nagą Czekoladkę opalającą się na dachu. Robi jej zdjęcia. W jednym z pokoi dostrzega również Jowitę baraszkującą w łóżku z jakimś mężczyzną. Wykorzystuje całą kliszę w aparacie. Reżyser Bojarewicz próbuje uwieść Hulagulę. Sugeruje dziewczynie, że byłaby wprost idealną odtwórczynią roli w jego nowym filmie. Oczywiście pod warunkiem, że będzie dla niego miła... Dziewczyna pozornie godzi się na to. Artur zjawia się w nocy u Nowickiego ze zdjęciami Jowity w objęciach nagiego mężczyny. Zdenerwowany kierownik rozpoznaje na zdjęciach samego siebie.

6

 • Odcinek serialu
 • 60 min

Nowicki, a za nim kilka ciekawskich dziewczyn wpadają nocą do pokoju reżysera. Bojarewicz w samych slipkach klęczy przykuty do kaloryfera. Kuba pomaga w oswobodzeniu go. Sandra pod pretekstem awarii kranu wzywa do siebie Kubę. Przyjmuje go w samym szlafroku. Chłopak z trudem opiera się jej. Kiedy wychodzi z pokoju Sandry, natyka się na Zosię. Tłumaczy jej, że Sandra wezwała go do awarii. W tym momencie w drzwiach staje Sandra w samym ręczniku. Zosia uderza Kubę w twarz. Biegnie do Beaty, żeby się wyżalić. Beata przy pomocy strzykawki szprycuje czymś ulubione cygara Bojarewicza. Zosia prosi ją o wyjaśnienie. Dziewczyna zwierza się, że nienawidzi Bojarewicza. Przed siedmioma laty wykorzystał ją. Teraz zamierza go otruć.

7

 • Odcinek serialu
 • 56 min

Kuba przychodzi do pokoju Beaty i opowiada jej zdarzenie z Sandrą. Prosi, aby przekonała Zosię, że jej nie zdradził. Beata wstawia się za nim, ale bezskutecznie. Beata obmyśla więc sprytny plan. Mówi Sandrze, że Kuba i Zosia się pogodzili. Aranżuje dogodną sytuację, która skłania Sandrę, by ponownie dobrać się do Kuby. Chłopak pozostaje nieugięty. Zosia widzi to i wybacza mu. Natomiast kierownik wzywa Kubę do siebie i nakazuje mu przestać się interesować Zosią. Argumentuje, że jest tutaj po to, by pracować, a nie romansować. Majka zaczyna dziwnie się zachowywać. Nie pamięta imion dziewczyn, myli pokoje, znacznie przytyła. Kuba spotyka ją na przystanku autobusowym. Dziewczyna opowiada mu przedziwną historię...

8

 • Odcinek serialu
 • 59 min

Do hotelu przyjeżdża sponsor i juror konkursu, słynny francuski kreator mody Jean-Pierre wraz ze swym asystentem. Obaj Francuzi są bardzo przystojni. Jean-Pierre otrzymuje apartament Klebera, w którym zainstalowane są minikamery i podsłuch. W nocy zjawia się u niego podochocona Jowita. Usiłuje wpakować się speszonemu Francuzowi do łózka. Okazuje się jednak, że już ktoś w nim jest... Nowicki podpatruje całą scenę na monitorze. Jest rozczarowany.

9

 • Odcinek serialu
 • 57 min

Bojarewicz jest cały w skowronkach. Przy śniadaniu chwali się dziewczynom, że po latach żmudnej pracy skończył wreszcie swój scenariusz. Napisał go na maszynie, w jednym egzemplarzu. Jest tradycjonalistą i nie uznaje komputera. Jego radość jest tym większa, że do hotelu ma przyjechać producent filmowy, bardzo zainteresowany jego dziełem. Bojarewicz wylewnie przyjmuje producenta. Uroczyście wręcza mu teczkę ze scenariuszem. W środku są tylko czyste kartki... Wściekły producent opuszcza hotel. Odjeżdżając zauważa przechodzącą Marzenę. Dziewczyna rozpłakuje się na jego widok. Okazuje się, że tę parę łączył niegdyś gorący romans, a miłość jeszcze nie wygasła. Bojarewicz pije z rozpaczy. Przetrząśnięto cały hotel, ale scenariusz się nie odnalazł. Dokładając drew do ognia, Nowicki zauważa w płomieniach nadpaloną stronę tytułową.

10

 • Odcinek serialu
 • 57 min

Sandra nie ustaje w intrygach. Jest rezerwową w konkursie o tytuł Miss Venus, musi więc pozbyć się którejś z dziewczyn, by zająć jej miejsce. Okazja trafia się sama. W hallu hotelowym Sandra znajduje pozostawiony przez Sylwię portfel. W środku odkrywa jej zdjęcie z małym dzieckiem. Przyciśnięta do muru dziewczyna wyznaje, że to jej synek. Błaga Sandrę, by jej nie wydała: dziecko jest chore na białaczkę. Sandra sprawdza te fakty. Informuje Sylwię, że nic nikomu nie powie. Więcej - załatwiła już przez ojca miejsce w klinice rządowej dla jej synka. Pod jednym warunkiem: Sylwia opuści zgrupowanie... Kuba przez przypadek odkrywa podsłuch i ukrytą kamerę w pokoju Klebera. śledząc przewody, trafia do pokoju Nowickiego. Kierownik chce kupić jego milczenie, a gdy to nie skutkuje, próbuje szantażu. Jeśli go wyda, on wyjawi Zosi, że Kuba siedział w więzieniu. Chłopak zgadza się milczeć. Nowicki jednak na wszelki wypadek demontuje urządzenia.

2024.03.01 02:44:31
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.