Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

BYŁEM MAŁYM CHŁOPCEM

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2000
 • Gatunek:
  Film animowany
 • Barwny, 35 mm, 307 m, 10 min

W małej miejscowości na podwórku, wychowują się ze sobą zaprzyjaźnione dzieci: Ola i Kacper. Mały Kacper stracił mamę, która odjechała karetką i już nie powróciła. Kacper szuka w swojej wyobraźni miejsca, gdzie spotyka się ze swoją mamą. Jest to jego tajemnica do której zaprasza swoją najlepszą koleżankę - Olę. Świat dziecięcy istnieje jako retrospekcja - przeplatany jest wydarzeniami z ich dorosłego życia. Dorosły Kacper sięga do dalekich wspomnień dziecięcych, odnajdujących w nich najistotniejszą prawdę. Pochyla się nad Małym Kacprem, który przekazuje mu zatraconą prawdę - mądrość. Razem dotykają bezmiaru pomarańczowego nieba.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2000
  Kraków (Ogólnopolski Festiwal Autorskich Filmów Animowanych OFAFA)-Nagroda Główna w kategorii filmu studenckiego
2018.04.17 23:51:50
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency