Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

POMIĘDZY

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2003
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 12 min

Młody, zaczytany w komiksach o Batmanie chłopak mieszka w jakiejś podejrzanej melinie z dwoma starszymi od niego, terroryzującymi go, zajmującymi się jakimiś ciemnymi interesami mężczyznami. Któregoś dnia z mężczyznami przyjeżdża młoda dziewczyna - zabrała się autostopem do miasta. Ma spędzić tu jedną noc, by rano znaleźć dla siebie jakieś miejsce. Pod nieobecność dwóch mężczyzn, którzy udali się gdzieś z przywiezionym towarem, między chłopakiem i dziewczyną nawiązuje się nic porozumienia, sympatii. Powrót mężczyzn burzy jednak miły nastrój. Jeden z nich, mocno odurzony narkotykami, rzuca się na dziewczynę, gwałci ją. Chłopak nieśmiało próbuje interweniować. Wyrzucony z domu, biegnie do budki telefonicznej - nie ma jednak odwagi zawiadomić policji... Następnego dnia nie wraca do domu, skrzywdzona dziewczyna odchodzi, nie doczekawszy się pomocy.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:50:58
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski