Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

OLIMPIADA BOLKA I LOLKA

SIATKÓWKA (11)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1984
 • 270 m, 9' 54''

Bolek i Lolek spędzają wakacje nad morzem i uczą sie grać w siatkówkę. Po pierwszych nieporadnych grach na plaży chłopcy udają się do klubu, gdzie poznają i opanowują tajniki siatkówki.

IGRZYSKA (12)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1984
 • 288 m, 10' 33''

W marzeniu sennym Bolek i Lolek przeżywają wspaniałą przygodę związaną z igrzyskami olimpijskimi w antycznej Grecji. Podczas sportowego swięta biorą udział w konkursie rzutu dyskiem i uczestniczą w wielkim wyścigu rydwanów.

NIM ZAPŁONIE ZNICZ (13)

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  1984
 • 280 m, 10'16''

Bolek i Lolek przybywają na miejsce letniej olimpiady, zwiedzają wioskę olimpijską i uczestniczą w ceremonii zapalenia olimpijskiego znicza.

2021.07.03 00:14:02
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency