Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIEPARZYŚCI - CO DALEJ

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2000
  • 24'

Dokumentalny serial "Nieparzyści" spotkał się ze sporym zainteresowaniem widzów. Sprawił też, że wiele osób znajdujących się w podobnej sytuacji przestało się wstydzić mówienia o swojej samotności, nabrało odwagi, dostrzegło, iż w pójściu do biura matrymonialnego nie ma niczego nienormalnego czy niestosownego. Wraz z emisją każdego kolejnego odcinka serialu biurom matrymonialnym w całym kraju przybywało klientów. Widzów zaciekawiły też dalsze losy ludzi, których poznali dzięki filmowi, a zwłaszcza - czy ktoś z nich znalazł wreszcie partnera. Niektórzy dostrzegli takich partnerów w sobie: pani Jola otrzymała mnóstwo listów z całej Polski, wiele ofert napłynęło też pod adresem pana Marka z Chicago. Ewa Straburzyńska zdjęcia do serialu kręciła w ostatnich miesiącach minionego roku. W życiu "nieparzystych" od tamtego czasu mogło się sporo zmienić. Na ich losy mogła też wpłynąć emisja filmu przed wielomilionową widownią. Alina Mrowińska postanowiła to sprawdzić i nakręcić epilog dokumentalnej opowieści. Odwiedziła z kamerą m.in. Jolę, Krzysztofa, panią Grażynkę, panią Anię z wrocławskiego Trójkąta Bermudzkiego i prezesa z nieodłącznym asystentem Piotrem. Rozmawiała też przez telefon z Markiem z Chicago.
[źrodlo: www.tvp.com.pl]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 03:12:59
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych