Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SZTUKA UWODZENIA

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2000
 • Gatunek:
  Reportaż
 • 52'

O fotel prezydenta ubiegało się 13 kandydatów. Autorki filmu wybrały spośród nich sześciu - Aleksandra Kwaśniewskiego, Mariana Krzaklewskiego, Jarosława Kalinowskiego, Lecha Wałęsę, Andrzeja Olechowskiego i Andrzeja Leppera - i obserwowały z kamerą ich kampanie wyborcze, by pokazać, jak je prowadzą. Przedstawiają sylwetki kandydatów, relacjonują ich spotkania, pokazują sposób bycia. Na czym polega sztuka uwodzenia wyborców? Słuchają opinii psychologów i specjalistów od kształtowania wizerunku, a potem obserwują efekty ich pracy. Poznają strategię działania przygotowaną dla sztabów wyborczych przez ludzi, którzy na co dzień zajmują się kampaniami reklamowymi przeróżnych produktów. Specjaliści pokreślają, że na innych oddziałuje się przede wszystkim językiem ciała. Dlatego też decyzje wyborców w większości nie są racjonalne, lecz emocjonalne. Autorki filmu starają się pokazać, jak kandydaci do najwyższej funkcji w państwie wykorzystali tę wiedzę. W dniu emisji filmu będzie już wiadomo, kto odniósł zwycięstwo. Czy zatem wygrał ten, który był najbardziej pojętnym uczniem? [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 03:14:47
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency