Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SZKOŁA PRZETRWANIA

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2000

W 1999 roku w okolicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej odbywał się rajd Salomon Trophy. Uczestniczyły w nim 103 zespoły. Do pokonania miały długą i trudną trasę - najeżoną przeszkodami i odcinkami specjalnymi. Jeden z zespołów tworzyli Katarzyna Pilitowska i Bartłomiej Suder. Mirosław Dembiński towarzyszył im w drodze. Słuchał opowieści o wspólnym, pięcioletnim życiu. Złożył im także wizytę w domu. Poznali się z inicjatywy Katarzyny. Bartłomiej, młodszy od niej o 6 lat, jeszcze wtedy studiował i zarabiał jako kelner. Ona miała już za sobą małżeństwo. Miała też córkę - Zosię. Dziś mieszkają we troje. Bartek pracuje pod Krakowem. Wraz z młodymi kolegami zakład głęboko tkwiący korzeniami w minionym ustroju przemienił w dobrze prosperująca firmę. Katarzyna pracuje w krakowskim oddziale "Gazety Wyborczej" i stara się, by jej dziennik dobrze się kojarzył i był chętnie kupowany. Zosia jest uczennicą gimnazjum. Minione lata nauczyły ich nie tylko walczyć o przetrwanie, lecz piąć się w górę. Sprawdzają się i w życiu, i na trasie rajdu.
www.tvp.com.pl

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 03:17:21
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego