Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MODA - MAGAZYN PARYSKI

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska, Francja
 • Rok produkcji:
  1993
 • Gatunek:
  Film o sztuce
 • 6 x 30'

Film dokumentalny emitowany w telewizji w sześciu półgodzinnych odcinkach, stąd przyjęto podtytuł MAGAZYN.
Paryskie sezony w galeriach sztuki, targi i salony dekoracji wnętrz i designu, antyków i staroci, salony samochodowe i yachtowe, targi kwiatowo-ogrodnicze i wystawy psów....wszędzie rządzi moda. Paryż dyktuje mody na wszystko a przede wszystkim na piękne stroje kobiet .
Krystyna Bukowska [Buczkowska] , po studiach w Łodzi ,utalentowana malarka i projetantka odzieży szybko znalazła swoje miejsce w paryskim świecie mody. Projektuje modę i prowadzi własny butik. Ponieważ zna tutaj wszystkich, jej znajomi są naszymi znajomymi. To ona prowadzi nas na salony i pchli targ, po paryskich ulicach , na wybiegi pret-a-porter i haute couture ....

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 03:22:26
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor