Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ACH, JAK PRZYJEMNIE!

  • Telenowela dokumentalna
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2002

Grupa młodych ludzi zapisuje się na obóz żeglarski. Oczywiście wiedzą, że nie jest to miejsce dla mięczaków. Podejmują jednak ryzyko poddania się zabiegom, które ze szczurów lądowych przeistoczą ich w prawdziwe wilki morskie. Temu procesowi towarzyszą kamery filmowe, a plon ich obserwacji znajdzie się w kolejnych odcinkach telenoweli dokumentalnej doświadczonego już w podobnej materii realizatora - Jacka Bławuta, twórcy "Kawalerii powietrznej". Ostatecznie widzowie dowiedzą się, ilu kursantów przed końcem obozu pożałuje jednak, że się na nim znalazło, ilu dostąpi zaszczytu i wątpliwej przyjemności przejścia sławnego chrztu żeglarskiego, a także - czy załogi będą zgodnie współpracowały, czego nieodzownie wymaga obcowanie z wodnym żywiołem, czy też utoną w kłótniach i awanturach.
[www.tvp.com.pl]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 06:23:29
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl