Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KTO, CO I JEST W JAKIM ZWIĄZKU?

w NASZ SPIS POWSZECHNY

  • Film dokumentalny
  • Rok produkcji:
    2002
  • Barwny. 27 min.

Spisowy kwestionariusz dzietności kobiet stał się pretekstem do krótkiej refleksji na temat miłości i różnych związków partnerskich. Rachmistrzom towarzyszy ekipa filmowa. Przed kamerami ludzie mówią o swoich wielkich uczuciach, straconych nadziejach i rozterkach sercowych. Zwierzają się z najskrytszych marzeń, snują wizje lepszej przyszłości. Młoda kobieta opowiada o nieszczęśliwej miłości, jej nie powiodło się w życiu. Następną wizytę rachmistrz składa dwóm kobietom. Od siedmiu lat tworzą udany związek jednopłciowy. Młode małżeństwo z dwojgiem dzieci, które również zgodziło się wystąpić przed kamerami, opowiada o swoim życiu i ciężkiej pracy. Wytrwałość i wiara pozwoliły im osiągnąć sukces. Nigdy nie tracili nadziei. Przeżyli wspólnie wiele szczęśliwych chwil, choć nie zawsze było łatwo. Urządzili się, mają ładny dom, udane dzieci i całe życie przed sobą. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency