Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SALOON GIER

 • Serial animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2005
 • Gatunek:
  Satyra polityczna
 • Barwny, odcinki x ok. 12 min

Akcja programu rozgrywa się w podziemiach Sejmu, w których otwarto salon gier.
Odcinek 1: W pierwszym odcinku poznajemy bohaterów Saloonu. Olek, do złudzenia przypominający prezydenta K., zakłada saloon i zatrudnia niezbędny personel. Barmanem zostaje Leszek - przekręciarz, kelnerką wokalistka Edzia, a księgowym - Jurek H. W sfinansowaniu przedsięwzięcia uczestniczył tajemniczy doktor Kluczyk. Olek, w zamian za pomoc w wygraniu przetargu, zobowiązuje się do kupowania alkoholu wyłącznie od doktora K. Od samego początku bar chcą przejąć Bracia K. oraz wysoki Roman o niskim głosie. Przedsięwzięcie nieomal kończy się nieoczekiwaną katastrofą.
Odcinek 2: Olek całe życie marzył o dyplomie. Dziś próbuje urzeczywistnić plany. Niestety, ktoś okrada saloon, co trochę komplikuje zamiary Olka. Olek zatrudnia sprzątaczkę Izę do uporządkowania bałaganu po kradzieży. Doktor nakazuje wszcząć niezwłocznie śledztwo i ukarać sprawcę. Kto nim jest?...
Odcinek 3: Iza zbiła lustro, sprowadzając tym samym na lokal siedem lat nieszczęść. Zjawia się wezwany na pomoc różdżkarz Roman, którego prawdziwym celem jest jednak odnalezienie pewnych teczek i aresztowanie ekipy prowadzącej lokal. Wszyscy pracownicy stają w obronie saloonu.
Odcinek 4: W saloonie zaczyna działać eliksir prawdy. Za jego pomocą bracia K. dążą do przejęcia lokalu. Po wypiciu eliksiru kolejne postaci ujawniają swoją nieznaną dotąd twarz: okazuje się, że Leszek kocha Jolkę, Jurek przyznaje się do kradzieży, a Iza wyznaje, że woli mężczyzn. Tylko Olkowi sprzyja sytuacja - nie wypił magicznego płynu.... Jaką karę wymierzy swoim pracownikom, gdy dowie się o nich prawdy?
Odcinek 5: Olek dostaje prezent od swojego poprzednika - złotą rybkę. Problem w tym, że może ona spełnić tylko jedno życzenie. Wiadomość o niezwykłym prezencie szybko dociera do innych. Każdy chce mieć rybkę, zwłaszcza że jest tylko jedna szansa na spełnienie życzenia. A każdy z bohaterów ma inne marzenie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:01:48
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor