Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZŁOTA RYBKA

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2008
 • Barwny, 69 min

Codzienne życie wychowanków Domu Pomocy Społecznej, którzy przygotowują się do wystawienia w teatrze spektaklu #Bajka o Złotej Rybce#. Opowieść o kolorowym świecie osób upośledzonych, o ich małych marzeniach: Kamil chce zobić prawo jazdy na windę, Marek marzy o antenie, Michał nie wyobraża sobie życia bez sprzątania, Witek natomiast nienawidzi sprzątać, więc pragnie zostać portierem, a Adaś dobrze zagrać w spektaklu rolę złotej rybki.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2008
  Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych; do roku 2000 Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych)-Nagroda Jury Studentów Miasta Krakowa
 • 2008
  Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy)-Nagroda Publiczności
 • 2008
  Wrocław (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Nowe Horyzonty"; do roku 2010 "Era Nowe Horyzonty")-Wrocławska Nagroda Filmowa w konkursie "Nowe Filmy Polskie"
 • 2009
  Miskolc (Międzynarodowy Festiwal Młodego Kina CineFest)-Nagroda Ministra Edukacji i Kultury w kategorii: najlepszy film dokumentalny
 • 2009
  Miskolc (Międzynarodowy Festiwal Młodego Kina CineFest)-Nagroda Telewizji Węgierskiej w kategorii: najlepszy film dokumentalny
 • 2009
  Bydgoszcz (Międzynarodowy Festiwal Reportażu Telewizyjnego "Camera Obscura")-Grand Prix im. Ryszarda Kapuścińskiego
  za "prostotę konstrukcji filmu, umiejętność wnikliwej obserwacji zachowań oraz humanizm w podejściu do bohatera"; w konkursie międzynarodowym reportaży powyżej 20 minut
 • 2009
  Łódź (Festiwal Filmów o Rodzinie FOR)-III Nagroda
  za "znakomite wykorzystanie tematu do stworzenia filmu o rodzinie czlowieczej oraz za dojrzałą i wnikliwą wypowiedź autorską"
 • 2010
  Mołdawia (International Documentary Film Festival Cronograf)-Nagroda za reżyserię

ZŁOTA RYBKA w internecie

2017.02.11 04:09:55
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych