Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

FACECI DO WYNAJĘCIA

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2008
  • Barwny, 54 min

Kobiety coraz częściej korzystają z usług mężczyzn do towarzystwa. Wygląda na to, że już nawet w tej kwestii można mówić o równouprawnieniu. Miły, wykształcony i obdarzony poczuciem humoru mężczyzna jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko jeden telefon i określona suma pieniędzy. Z ich usług korzystają studentki, żony, narzeczone, singielki. Potrzebują mężczyzny jako towarzystwa na imprezę rodzinną, lub żeby wyjść z nim do kawiarni, teatru czy kina. Pewne siebie, niezależne finansowo mogą wreszcie decydować, kiedy i z kim się spotykają. Mężczyźni do wynajęcia to bardzo eleganccy, wykształceni, dobrze wychowani panowie, z którymi miło spędza się czas. Wyemancypowane kobiety także w tej kwestii osiągnęły sukces. Do tej pory taki przywilej mieli wyłącznie mężczyźni. Czemu więc nie miałoby być odwrotnie? Taki układ to transakcja wiązana, która obu stronom przynosi korzyści - kobiecie satysfakcję z miło spędzonego czasu w towarzystwie uroczego dżentelmena, jemu zaś pieniądze. I o to w tym wszystkim właśnie chodzi. Ciekawy dokument o sukcesie wyemancypowanych kobiet, które korzystają z usług panów do towarzystwa.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 06:39:12
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman