Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MOŻNA FOTOGRAFOWAĆ

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2007
  • Barwny, 25 min

Dokument odsłaniający kulisy pracy fotoreporterów, dziennikarzy i ekip realizacyjnych akredytowanych w Sejmie. To okazja, by poczuć niepowtarzalną atmosferę w kuluarach sejmowych, gdzie często toczą się nieoficjalne rozmowy, ciekawe, zakulisowe dyskusje. Bohaterowie filmu spędzają tu wiele godzin, cierpliwe czekając na odpowiedni moment do "ataku", by zdobyć sensacyjny materiał na kilkuminutowe wiadomości. Nigdy nie wiedzą, kiedy dokładnie skończą się obrady Sejmu. A kiedy na horyzoncie pojawią się posłowie, rozpoczyna się polowanie. Godziny oczekiwania na wieści z Sejmu dziennikarze i reporterzy zabijają sobie luźnymi rozmowami, dowcipami, załatwianiem prywatnych spraw, pilnych i mniej pilnych telefonów, piciem kawy, jedzeniem. Gdy na korytarz wylegają posłowie, następuje nagłe ożywienie, zaczynają się przepychanki, byle dotrzeć z mikrofonem jak najbliżej ważnej osoby. Potem znowu następuje cisza i długie godziny wyczekiwania na kolejny news dnia. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:14:29
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor