Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LISTY GOŃCZE

  • Cykl dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2011-2012
  • Barwny,

Cykl filmów dokumentalnych o tematyce kryminalnej pod wspólnym tytułem "Listy gończe". Filmy opowiadają o sprawach z dalszej lub bliższej przeszłości, które do tej pory nie zostały rozwiązane. Filmy są listami gończymi w tych sprawach. Po pierwsze przypominają . Po drugie: pewna ich część, dzięki nim , zostanie wznowiona. W "Listach gończych", nie tylko przypominane są najbardziej spektakularne ze spraw nierozwiązanych. Są dziesiątki, a może nawet setki, takich sprawy. Spraw, które nigdy nie miały swojego finału na sali sądowej. Często są umarzane lub tylko odłożone "czasowo" na półkę. Zdarza się, iż policja lub prokuratura sama odkurza sprawy gdy znajdzie jakiekolwiek powiązania tej "starej - odłożonej" z aktualnie prowadzoną.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2021.02.04 00:09:54
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl