Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PAWEŁ Z TARSU. POJEDNANIE ŚWIATÓW

 • Serial dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2010
 • Barwny, 12 odcinków x ok. 30 min

Film o życiu i misji św. Pawła, człowieka, który wpłynął na oblicze naszej cywilizacji. Wraz ze św. Pawłem przemierzamy 70 tys. km odwiedzając miejsca, w których przebywał i nauczał. Poznajemy człowieka, który z zagorzałego przeciwnika Chrystusa stał się żarliwym zwolennikiem Kościoła. To nowoczesny, zrealizowany według oryginalnej koncepcji serial dokumentalny, który przedstawia życie i działalność Apostola Narodów nie za pomocą religijnych dywagacji, lecz poprzez zaproszenie widza do podróży śladami Pawła i przeniesienie się w magiczny świat antycznej cywilizacji.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2011
  Niepokalanów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów)-I Nagroda w kategorii: Programy Telewizyjne
  za "ukazanie źródeł chrześcijaństwa poprzez życie i działalność św. Pawła. Za doskonałe udokumentowanie , dotarcie do unikalnych miejsc i śladów po św. Pawle"
 • 2011
  Kielce (Przegląd Filmów Edukacyjnych "Człowiek w poszukiwaniu wartości")-"Filmowy Ziemowit" w kategorii: filmowy projekt edukacyjny

PAWEŁ Z TARSU. POJEDNANIE ŚWIATÓW w internecie

2024.06.06 01:59:45
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.