Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

FUCK FOR FOREST

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2012
 • Barwny, 83 min

"Seks może uratować świat" to credo organizacji pozarządowej Fuck For Forest. FFF gromadzi pieniądze na ratowanie przyrody sprzedając w internecie amatorskie porno własnej produkcji. Poznajcie Danny'ego - dwudziestoczterolatka, który ignorując wszelkie normy społeczne wiąże się z Fuck For Forest. Wyzwolony seks łączy się tutaj z globalnym altruizmem. Ekstrawaganckie zachowanie działaczy FFF prowokuje europejskie mieszczaństwo. Od ulic Berlina aż po amazońską dżunglę prowadzą oni swoją seksualno-ekologiczną krucjatę. Wykupując połacie dziewiczego lądu starają się uchronić zagrożone plemiona przed światem Zachodu.

Zwiastuny
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2012
  Warszawa (Warszawski Festiwal Filmowy)-Nagroda w Konkursie Dokumentalnym
 • 2013
  Orzeł (Polska Nagroda Filmowa)-Nominacja
  w kategorii: Najlepszy film dokumentalny
2023.01.18 01:20:57
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych