Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PARA MIESZANA

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2007
 • Barwny, 16 min

Trzy pary, trzy różne historie, trzy miłości.
Wakacje w Tunezji. Basia idzie z córkami promenadą, a na molo dwóch przystojniaków, jeden z nich to Momo. Basia zakochała się jak nastolatka. Płakała, kiedy wakacje się skończyły, a pocieszały ją nastoletnie córki. Kilkugodzinne rozmowy przez telefon, skype, obietnice, wspólne plany. Rodzina uznała, że Basia oszalała. Ostrzegali, że kiedy Basia pojedzie do Tunezji, Momo przywiąże ją do pala razem z krowami i zabroni wychodzić z domu. Tymczasem Momo przyjechał do Polski. Wzięli ślub i... są szczęśliwi. Jak Agnieszka i Enzo. Poznali się we Włoszech, wzięli ślub w Polsce. Mimo różnic w obyczajowości, są razem już kilkanaście lat. Zupełnie inna jest historia Asi. To Jeff bardzo o nią zabiegał, starał się. Kiedy razem z córeczką pojechali na urlop do Anglii, Jeff postawił warunek, że tam zostają. Zabrał paszport córki. Asia odnalazła paszport i razem z córeczką udały się na lotnisko. Tam policja odebrała jej dziecko. Asia 2 dni spędziła w areszcie na lotnisku. Po roku dramatycznej walki o córeczkę, wreszcie tę walkę wygrała. Teraz obie mieszkają w Polsce.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2007
  Boundless Media Award
2017.02.11 04:26:20
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych