Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

POCZTÓWKI Z MOSKWY

  • Cykl dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    1993
  • Barwny, części x ok. 12 min

Cykl reportaży prezentujących życie współczesnej Moskwy.
DYSYDENT: Sylwetka prawosławnego duchownego siedem lat więzionego za przekonania, który jako pierwszy wyciągnął na światło dzienne z archiwów KGB dokumenty dotyczące duchownych, którzy byli agentami KGB.
ELENA BONER: Wdowa po A. Sacharowie, założycielka Ruchu Obrony Praw Człowieka Komitetu Helsińskiego komentuje dzisiejszą sytuację w świetle najnowszych wydarzeń w Rosji.
FELIKS WNUK FELIKSA: Bohaterem filmu jest wnuk twórcy bolszewickiej policji politycznej, późniejszej NKWD, Feliksa Dzierżyńskiego.
FENOMEN ŻYRYNOWSKIEGO: Program wyborczy lidera Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji.
GIEŁDA PO ROSYJSKU: Śpiewający aktor kabaretowy, dyrektor G. Wasiliew, przedstawia moskiewską giełdę, w której budynku odbywa się głównie handel stolikowy.
ILIA GŁAZUNOW: Sylwetka najpopularniejszego dziś w Rosji malarza-polityka, monarchisty.
MŁODZI - NIE GNIEWNI: O wierzącej w swą wolność młodzieży, zbierającej się przy mieszkaniu Bułhakowa.
POWIADAM WAM, JEŚLI CI UMILKNĄ, KAMIENIE WOŁAĆ BĘDĄ: Prace renowacyjne w odzyskanej od fabryki cerkwi, której ściany pokrywa bizantyjska mozaika.
RESTAURACJA PRZESZŁOŚCI ?: Obraz dzisiejszych komunistów rosyjskich, skupionych wokół tygodnika "Dien'"
ROBERT ROŻDIESTWIENSKI: Refleksje poety o dzisiejszej Rosji.
SIERP, PRYWATYZACJA I MŁOT: Wypowiedzi na temat prywatyzacji robotników z fabryki "Sierp i młot"
WALENTYNA - KOBIETA ROSYJSKA: Wizerunek pierwszej kosmonautki, obecnie wiceprezydenta rządowej agencji d/s kontaktów z zagranicą.
WALERIA NOWODWORSKA: Sylwetka liderki Demokratycznego Związku Rosji.
WILK I ZAJĄC: O kondycji sztuki filmowej mówią reżyser o zespół filmu animowanego, realizowanego w Studio Filmów Animowanych "SOJUZMULTFIL'M".
ŻENIA BACZURIN: Bard i malarz pokolenia Okudżawy.
ŻYJEMY, CZEKAJĄC NA WIŚNIE: Kapitalizm w rosyjskim wydaniu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 02:17:14
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl