Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

BAJKOWY LAS

  • Spektakl telewizyjny
  • Rok produkcji:
    1995
  • 40 min

Mały harcerz Krzyś dostaje zadanie: sfotografować polaroidem napotkane w lesie zwierzęta. Niepostrzeżenie przechodzi wyznaczony teren i znajduje się w bajkowym lesie. Spotyka różne postaci, rozmawia z nimi i postanawia nie dopuścić, by zdarzyły im się te wszystkie nieszczęścia, o których opowiadają znane baśnie. Ratuje więc z opresji Czerwonego Kapturka, nie pozwala Królewnie zjeść zatrutego jabłka, uwalnia Jasia i Małgosię z rąk Baby Jagi. Na koniec dowiaduje się, że jego pomoc była daremna, gdyż musiało się stać to co się stało, aby mogło nastąpić szczęśliwe zakończenie. Mądrzejszy o tę wiedzę Krzyś wraca do obozu bez zdjęć, które rozdał na pamiątkę napotkanym postaciom z bajkowego lasu. Teraz w obozie będzie musiał mężnie znieść posądzenie, że nie umiał wykonać zadania. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
BAJKOWY LAS
AutorIgor Mołodecki
AutorWitold Turdza
2017.02.11 01:30:41
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency