Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

DŁONIE

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2008
 • Czarno-biały + Barwny, 4' 38"

Próba przeniesienia się do świata, który znajduje się tuż obok nas. To świat głuchoniemych wyrażających swoje myśli i stany emocjonalne językiem migowym, za pomocą dłoni. W swojej etiudzie filmowej o ciszy jej twórcy pokazują ten świat oczami żyjących w nim ludzi. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2009
  Kielce (Festiwal Form Dokumentalnych "Nurt")-III Nagroda
  przyznana przez Studenckie Koło Naukowe Przyjaciół Teatru i Filmu przy Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach
 • 2010
  Pisk (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich)-Nagroda Jury dla najlepszego filmu dokumentalnego
 • 2010
  Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych "Tranzyt")-Wyróżnienie w kategorii filmów polskich do 40 minut
 • 2010
  Bańska Bystrzyca (Międzynarodowy Festiwal BARBAKAN)-Nagroda dla najlepszego filmu dokumentalnego
2021.07.24 00:14:49
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego