Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Barbara Paciorkowska

 
zwiń

 • 2004
  Nagroda
  Nagroda w konkursie '"Oczy otwarte" za wielowarstwowość, wybitne reportaże, profesjonalizm i wrażliwość w "Magazynie Ekspresu Reporterów"
 • 2005
  Nagroda
  wyróżnienie Zarządu TVP za profesjonalizm w dziedzinie dokumentu i reportażu
 • 2005
  Nagroda
  Nagroda Rady Programowej za najpełniejsze realizowanie misji nadawcy publicznego w programie "MER"
 • 2005
  Nagroda
  Nagroda w konkursie '"Oczy otwarte"
 • 2011
  Nagroda
  "Telekamera", nagroda przyznawana przez czytelników pisma "TeleTydzień" w kategorii: Publicystyka - program za "Magazyn Ekspresu Reporterów"
 • 2011
  Nagroda
  Nagroda Specjalna Camera Obscura za Wkład w Rozwój Sztuki Reportażu na 8. Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Reportażu w Bydgoszczy
 • 2012
  Nagroda
  "Telekamera", nagroda przyznawana przez czytelników pisma "TeleTydzień" w kategorii: Program interwencyjny za "Magazyn Ekspresu Reporterów"
 • 2013
  Nagroda
  "Telekamera", nagroda przyznawana przez czytelników pisma "TeleTydzień" w kategorii: Program interwencyjny za "Magazyn Ekspresu Reporterów"

Autorka programów publicystycznych, filmów dokumentalnych i reportaży (m.in. prezentowanych w magazynie "Ekspres Reporterów"). Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Związana z Programem Drugim TVP, od roku 2003 kieruje Redakcją Filmu Dokumentalnego i Reportażu. Wcześniej, w latach 2001-03, była zastępcą kierownika Redakcji Reportażu. Jest autorką scenariusza cotygodniowego programu reporterskiego "Magazyn Ekspresu Reporterów".

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2021.10.12 02:11:24
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency