Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Elżbieta Czerczuk

 
zwiń

 • 1962. 05. 12
  Data urodzenia
  Wrocław
 • 1988
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie

Aktorka, reżyser teatralny, choreograf, wykładowca. Po studiach aktorskich występowała m. in. Teatrze STU w Krakowie, Teatrze Witkacego w Zakopanem i Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego. W 1991 wyjechała do Francji, gdzie w latach 1990-91 studiowała w Conservatoire National Superieur d'Art Dramatique w Paryżu. Uczyła ekspresji ruchu scenicznego w Warszawskiej Szkole Filmowej i gościnnie w PWSFTviT w Łodzi. Założycielka i dyrektor działającego od 2017 roku Teatru Elizabeth Czerczuk (T. E. C.) w Paryżu.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 1989
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska
 • 1987
  Film fabularny
  Obsada aktorska (Lizetka)
 • 1986
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Zosia, córka Wandy i Henryka)
  odcinki:
  NASTAŁA WIOSNA. ROK 1945 (19)
2020.11.10 15:32:15
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman