2020
2019
Rzeżyca (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Open Place") Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2019
Rzeżyca (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Open Place") Nagroda dla najlepszej aktorki, nagrodę otrzymał/a
Monika Mielnicka
2019
Rzeżyca (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Open Place") Nagroda dla najlepszej aktorki, nagrodę otrzymał/a
Agata Buzek
2019
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych (do roku 2009 Amatorskich) OKFA) Wyróżnienie w kategorii: Film Studencki
2019
Konin (Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych OKFA) Nagroda Honorowa, nagrodę otrzymał/a
Marta Mazurek
2019
Gdańsk (Gdańsk DocFilm Festival "Godność i Praca") Nagroda Publiczności w Konkursie Polskich Krótkometrażowych Filmów Fabularnych
2019
Gdańsk (Gdańsk DocFilm Festival "Godność i Praca") Wyróżnienie w Konkursie Polskich Krótkometrażowych Filmów Fabularnych
2018
Warszawa (Najlepsze Niezależne Filmy Świata "Grand Off") Nagroda dla najlepszego filmu polskiego
2018
Padwa (River Film Festival) Wyróżnienie Specjalne w kategorii filmów szkolnych
2018
Monterrey (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Grand Prix w konkursie krótkometrażowych filmów fabularnych
2018
Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Srebrne Grono w kategorii krótkich filmów fabularnych
2018
Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Wyróżnienie, nagrodę otrzymał/a
Marta Mazurek
2017
Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Nagroda Specjalna
2017
Opole (Festiwal Filmowy "Opolskie Lamy") Wyróżnienie w kategorii: Fabuła
2017
Nowy Sącz (Festiwal Filmowy "Nowe Kino - Nowy Sącz") Brązowy Sędziwój
2017
Katowice (w latach 2004-2005 Cieszyn) (Węgiel Student Film Festiwal) Wyróżnienie
2017
Hilversum (The Scenecs International Debut Film Festival) Nagroda The Dutch Golden Stone
2017
East Hampton (Hamptons International Film Festival) Nagroda dla filmu studenckiego
2017
Calella (Festival de la Imatge de Calella "FestImatge") Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2016
Tirana (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
2016
Pusan (Busan International Short Film Festival) Excellence Award for Best Picture
2016
Nowy Sącz (Festiwal Filmowy "Nowe Kino - Nowy Sącz") Brązowy Sędziwój
2016
New Brunswick (New Jersey Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
2016
Jena (cellu l'art International Short Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu fabularnego
2016
Brno (Międzynarodowy Festiwal Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Brno 16") Wyróżnienie
2015
Porto (Festiwal Filmów Studenckich MIFEC) Wyróżnienie
2015
Lublin (Festiwal "Złote Mrówkojady") Nagroda im. Krzysztofa Szota
2015
Gliwice (Festiwal Filmowy "Drzwi") Brązowa Framuga w kategorii: Fabuła Kino Niezależne
2015
Gliwice (Festiwal Filmowy "Drzwi") Nagroda za grę aktorską w kategorii: Fabuła Kino Niezależne
2014
Katowice (Festiwal Filmów Niezależnych "KILOFF") Nagroda Publiczności
2014
Holyhead (Anglesey Film Festival "SeeMÔR") Nagroda dla krótkometrażowego filmu fabularnego
2014
Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa" Publiczności