Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Joanna Wendorff-Ostergaard

Również jako: Joanna Wendorff

Joanna Wendorff-Ostergaard

 
zwiń

 • 1971. 08. 22
  Data urodzenia
  Łódź
 • 1996
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Anglistyka na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego
 • 2000
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi

Producent. Swoją karierę zawodową rozpoczynała jako producent reklam telewizyjnych w Studiu Filmowym O'Kay i producent seriali telewizyjnych w Studiu Filmowym Anima-Pol. Następnie otworzyła własną Agencję Impresaryjną Andfriends. W latach 2006-2007 prezes Fundacji Polskie Centrum Audiowizualne. W latach 2006-2014 dyrektor biura informacyjnego programu Media Desk Polska. Od marca do października 2016 roku pełnomocnik Dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej ds. Współpracy Instytucjonalnej z Zagranicą. Obecnie jest członkiem zarządu i producentem w Studiu Filmowym Anima-Pol oraz rozwija działalność swojej firmy FriendsFirst.eu.

Córka producentki filmów animowanych Jadwigi Wendorff, siostra operatora i reżysera Pawła Wendorffa.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2020.09.25 03:09:43
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor