Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Zbigniew Noga

 
zwiń

 • 1961. 02. 20
  Data urodzenia
  Olkusz
 • 1989
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wyższe Studium Zawodowe Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi; dyplom 1990

Absolwent Wydziału Handlu, Trasportu i Usług Akademii Ekonomicznej w Katowicach (1985).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2020
  Warszawa (Festiwal Polonijny "Losy Polaków") III Nagroda w kategorii: Filmy dokumentalne
 • 2020
  Józefów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów "KSF Niepokalana") II Nagroda w kategorii: Filmy edukacyjne i katechetyczne za "starannie zdokumentowaną i opowiedzianą historię nieznanych bohaterów Polski Podziemnej – Romualda Warakomskiego i grupy ludzi, którzy przygotowywali Polakom i Żydom fałszywe dokumenty w tajnej komórce „Legalizacja” w okupowanym Wilnie. Narażając swoje życie, ratowali mieszkańców Wileńszczyzny. Jury docenia starannie wybrany 5/9 i pokazany w filmie bezcenny materiał faktograficzny (zdjęcia fotograficzne czy sfilmowane dokumenty)"
 • 2013
  Ogólnopolski Konkurs Instytutu Pamięci Narodowej na Najlepszą Audycję Historyczną Wyróżnienie Specjalne Wyróżnienie dyrektora Oddziału IPN w Krakowie
 • 2013
  Ełk (Ogólnopolski Festiwal Filmu Niezależnego "Okno") Nagroda Główna

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2021.11.04 00:45:25
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor