Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Marek Sekielski

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2020
  Telekamera (nagroda przyznawana przez czytelników pisma "TeleTydzień")
  w kategorii: Produkcja roku
 • 2020
  Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nagroda w kategorii: Najlepszy film dokumentalny
 • 2020
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Dyplom Honorowy
 • 2020
  Gdańsk (Festiwal Wrażliwy) Wyróżnienie Specjalne
  za "odwagę w mówieniu prawdy o sprawach trudnych, i przemilczanych oraz wrażliwość względem swoich bohaterów. To dzieło reporterskie przypomina nam o tym, że wolne słowo jest czwartą władzą, nawet jeśli nie zmienia bezpośrednio władzy wykonawczej, czy ustaw, buduje świadomość społeczną, krzepi pokrzywdzonych, ostrzega krzywdzących, daje odwagę tym, którzy walczą o swoje prawa, a to prędzej czy później doprowadza do zmian systemowych"
 • 2019
  Nagroda im. Andrzeja Woyciechowskiego
 • 2019
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Grand Prix "Biała Kobra"
  za "odwagę przeciwstawienia się złu, które pozornie niewidoczne, otacza nas tu i teraz. To nagroda za wyrwanie z letargu obojętności milionów ludzkich sumień i stanięcie w obronie najsłabszych"; votum separatum do werdyktu zgłosił juror prof. Bogusław Sułkowski
 • 2019
  Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda "Society Humanitarian Award"

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2020.12.10 01:28:00
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl