Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Maciej Balcar

Maciej Balcar - galeria

 

  • 1971. 09. 01
    Data urodzenia
    Ostrów Wielkopolski

Piosenkarz. Ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu w Ostrowie Wielkopolskim. W latach 1981-1989 współtworzył amatorską grupę teatralną Szarańcza w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas studiów na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej związany był ze Studenckim Teatrem Pantomimy Gest, a później z Teatrem Wyrzutków. Od 1997 roku lider zespołu "Maciek Balcar & koniec świata". W 1998 roku nagrał debiutancką płytę pt. "Czarno". W 1999 roku wziął udział w nagraniu płyty z zespołem "Harlem". W 2000 roku rozpoczął występy w Teatrze Rozrywki w Chorzowie grając główną rolę w musicalu "Jesus Christ Superstar". Od 2001 roku wokalista zespołu "Dżem".

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Varia
schowaj

  • 1996
    Piosenka: MAŁE ZAĆMIENIE - Wykonanie
    Piosenka: MAŁE ZAĆMIENIE - Słowa

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2020.02.21 01:36:31
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman