Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Dorota Szumińska

Projektantka, stylistka, kostiumograf. Po ukończeniu liceum plastycznego w Kielcach zajęła się projektowaniem i wykonywaniem dzianinowych kreacji. Po pierwszym sukcesie - odniosła go prezentując swoje projekty podczas pokazu zorganizowanego przez Jerzego Antkowiaka - niedługo czekała na kolejne propozycje. Obecnie prowadzi firmowy sklep, projektuje stroje do reklam i teledysków. Jej stałymi klientkami są: Urszula, Justyna Steczkowska, Kasia Nosowska, Kasia Kowalska. Mimo, że nie lubi konkursów i w nich nie startuje, uzyskała ostatnio, prawie zaocznie, tytuł "Osobistości Postmodernistycznej" przyznawany przez Quchnię Artystyczną.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Kostiumy
  schowaj

 • 2004 - 2005
  Film fabularny
  Kostiumy
 • 2003
  Film fabularny
  Kostiumy
 • 2002 - 2003
  Cykl fabularny
  Kostiumy (odcinki: "Oskar", "Atos", "Kara", "Fila", "Bemol", "Drago", "Falko", "Max", "Rejn", "Argo", "Fidel", "Bimber", "Rol", "Tungo")
 • 2000 - 2001
  Serial fabularny
  Kostiumy
 • 1998
  Film fabularny
  Kostiumy

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2021.01.15 00:56:59
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych