Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Małgorzata Korbecka

Małgorzata Korbecka

 
zwiń

 • 1998
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu; dyplom 1999

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2020 - 2022
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Alicja; odcinki: 38)
 • 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Karolina Siedek, matka Krzysztofa, chłopaka szantażowany przez Sławomira Polita i Waldemara Lewakowskiego i zmuszanego przez nich do płacenia im okupu)
  odcinki:
  14
 • 2008
  Film fabularny
  Obsada aktorska (koleżanka Eli)
 • 2004 - 2022
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (3 role: ekspedientka w sklepie spożywczym, w którym zakupy robiła m.in. Joanna Dworzak; uczestniczka warsztatów dla osób pragnących założyć własny biznes prowadzonych przez Mateusza Stika; Marlena, lekarz w Klinice "We-Med" (odcinki: 3375-3376, 3384; w napisach odcinka 3375 nazwisko aktorki: Fijałkowska))
 • 1998 - 1999
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (dziewczyna Kostka)
2022.05.12 01:11:13
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor