Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Krzysztof Krzymar

Również jako: Krzysztof Kubicki

 
zwiń

 • 1939. 04. 12
  Data urodzenia
  Warszawa
 • 1964
  Egzamin eksternistyczny
  dla aktorów estrady
 • 1999. 07. 05
  Data śmierci
  Kutno

Aktor estradowy, piosenkarz, autor tekstów piosenek (pisanych pod pseudonimem Jan Kusz), organizator imprez estradowych. W latach 1957-60 studiował na Wydziale Aktorskim łódzkiej PWSTiF, studiów nie ukończył. Występował (pod nazwiskiem Krzysztof Kubicki) w teatrach: im. Żeromskiego w Kielcach (1961-63), Zespole Estradowym "Czarne Berety" w Bydgoszczy (1963-71), Syrena w Warszawie (1973-78). Współpracował także z Teatrem im. Fredry w Gnieźnie, Operetką Łódzką, Łódzką Estradą oraz Zespołem Estradowym Wojsk Lotniczych "Eskadra". W latach 1982-85 współorganizował Teatr Zwyczajny przy Robotniczym Stowarzyszeniu Twórców Kultury w Warszawie.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 1986
  Film fabularny
  Obsada aktorska (milicjant)
 • 1977
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska (Ekspert MO)
 • 1977
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska (Spiskowiec)
2021.03.06 04:07:57
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych