Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Jolanta Litwin

Również jako: Jolanta Litwin-Sarzyńska

Jolanta Litwin - galeria

 
zwiń

 • 1990. 03. 17
  Debiut teatralny
  w musicalu "Oliver!" Lionela Barta w reż. Rogera Redfarna na scenie Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni
 • 1991
  Wykształcenie
  Studio Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Aktorka i śpiewaczka. Występowała w teatrach: Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (1986-94), Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu (1995-97), Komedia w Warszawie (1997) i Powszechnym im. Zygmunta Hübnera w Warszawie (2000). Od roku 1997 związana z Teatrem Syrena w Warszawie. Laureatka Grand Prix trzech konkursów na festiwalach piosenki francuskiej w Lubinie, Poznaniu i Warszawie.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2019
  Film fabularny
  Obsada aktorska (kobieta ochroniarza)
 • 2002
  Serial fabularny
  Obsada aktorska ("siostrzenica" Kuby Góreckiego)
  odcinki:
  W IMIĘ PRZYJAŹNI (112)
 • 1999 - 2000
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Sylwia Lewicka, pacjentka Ewy, matka dziecka zagrożonego ślepotą)
 • 1997 - 2022
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Paczkowska, przedstawicielka komitetu protestacyjnego przeciwko powstaniu punktu przedszkolnego organizowanego przez Czesię Kurzawską, potem już po jego powstaniu składająca nań rozliczne skargi)
2022.01.31 01:56:32
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl