Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Sławomir Przepiórka

Sławomir Przepiórka

 
zwiń

 • 1969
  Data urodzenia
 • 1996
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu
 • 1996. 11. 23
  Debiut teatralny
  w roli Lakmusa w "Jak wam się podoba" w Teatrze Dramatycznym w Legnicy
 • 2001
  Nagroda
  I nagroda aktorska za kreację zbiorową w spektaklu "Śmieszny staruszek" we Wrocławskim Teatrze Lalek na XX Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Lalek w Opolu
 • 2002
  Nagroda
  "Złota Pacynka" Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, nagroda przyznawana przez Wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru
 • 2004
  Nagroda
  "Złota Pacynka" Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, nagroda przyznawana przez Wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru

Aktor. Występował w teatrach: Teatrze Osobowym we Wrocławiu (1996-99), Dramatycznym w Legnicy (1996-98). Od roku 1999 aktor-lalkarz Wrocławskiego Teatru Lalek.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2005
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  CHEMIK (41)
 • 2004 - 2023
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (2 role: przedstawiciel fundacji "Dobre Serce" hojnie obdarowanej przez Marysię Radosz; właściciel sklepu drogeryjnego we Wrocławiu, którego Emilka Miedzianowska próbowała zainteresować produktami firmy "Opera Mydlana")

Sławomir Przepiórka w internecie
schowaj

2022.12.22 03:38:38
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego