Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Marek Koziarczyk

Marek Koziarczyk - galeria

 
zwiń

 • 1978. 07. 21
  Data urodzenia
  Katowice
 • 2001. 02. 23
  Debiut teatralny
  w roli Bena Rogersa w "Przygodach Hucka Finna" Romana Kołakowskiego w reż. Jana Szurmieja na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu
 • 2002
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Aktor-lalkarz. Od roku 2002 związany z Wrocławskim Teatrem Lalek.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (mężczyzna; odcinki: 33)
 • 2020 - 2022
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Wiktor; odcinki: 11-12)
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (technik; odcinki: 141)
 • 2007
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  RACHUNEK ZA ZBRODNIĘ (26)
 • 2004 - 2022
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (7 ról: odbiorca paczki od Olafa Łęckiego dostarczonej mu przez Mikołaja "Miksera" Serczyńskiego; Marciniak, policjant, który zatrzymał Roberta Szymczaka, potem prowadzący dochodzenie w sprawie pobicia Sabiny Weksler przez jej męża Igora Kaczmarczyka, w dalszej kolejności poszukujący zaginionej alpaki; młodszy aspirant awansowany później do stopnia starszego aspiranta Kamil Mróz, policjant z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu; podpułkownik Służby Więziennej, naczelnik Aresztu Śledczego we Wrocławiu; starszy posterunkowy awansowany potem do stopnia starszego sierżanta Kacper Drzymała, policjant interweniujący w klubokawiarni w Wadlewie; sierżant sztabowy Marczak, policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu; starszy kapral Służby Więziennej, strażnik z Zakładzie Karnym we Wrocławiu (odcinek: 3395))
2022.05.19 01:54:56
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency