Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Izabela Szylko

Izabela Szylko - galeria

 

 • 1966. 12. 30
  Data urodzenia
  Skarżysko-Kamienna

Reżyser. Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, w latach 1989-90 stypendystka w "Media Production Services" w Londynie. W trakcie studiów współpracowała z tygodnikami "Film" i "The Warsaw Voice" oraz miesięcznikiem "Kino". W latach 1991-2001 pracowała w Telewizji Polskiej jako reporterka i autorka filmów dokumentalnych. Od roku 2001 samodzielny producent. Realizowała m.in. cykl programów dokumentalnych na zlecenie Amerykańskiej Agencji do Spraw Rozwoju Międzynarodowego (USAID).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2009
  Monaco (Angel Awards International Film Festival) Nagroda za scenariusz
 • 2009
  Erywań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Kobiecych "KIN") Nagroda dla najlepszego filmu
 • 2003
  Kielce (Festiwal Form Dokumentalnych "Nurt") Wyróżnienie
 • 1993
  NIC MI SIĘ ZŁEGO NIE MOŻE STAĆ
  Niepokalanów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów) Grand Prix

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2019.12.30 02:39:55
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski