Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Magdalena Jarosz

Również jako: Magda Jaroszówna

Magdalena Jarosz - galeria

 
zwiń

 • 1952. 01. 27
  Data urodzenia
  Kraków
 • 1977
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie
 • 1980
  Nagroda
  Nagroda im. Leona Schillera
 • 1983
  Nagroda
  Nagroda za rolę Warwary w przedstawieniu "Biedni ludzie" Fiodora Dostojewskiego w Starym Teatrze w Krakowie na XVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Teatralnym Małych Form w Szczecinie
 • 1989
  Nagroda
  Nagroda za rolę Gwendoliny w przedstawieniu "Bądźmy poważnie na serio" Oscara Wilde'a w Starym Teatrze w Krakowie na XXIX Kaliskich Spotkaniach Teatralnych
 • 2004
  Nagroda
  Nagroda w dziedzinie aktorstwa za rolę Pani Habersatt w przedstawieniu "Niewina" Dei Loher w Starym Teatrze w Krakowie na III Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy
 • 2015. 04. 07
  Data śmierci
  Kraków; pochowana na Cmentarzu Komunalnym w Wieliczce

Aktorka. W latach 1977-2008 występowała w Starym Teatrze w Krakowie.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2021.08.08 00:39:20
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor